Internationale Competitie

1

2

3

Hier zijn de gedelecteerde films voor de internationale competitie van het Brussels Short Film Festival 2017 :

  • Backstory - Joschka Laukeninks - Duistland
  • Bergfieber - Frederic Hambalek - Duistland
  • Bitchboy - Måns Berthas  - Zweden
  • Blue in Green - Leigh Heiman Pruzanski - Israël
  • Bon Voyage - Mark Wilkins - Zwitserland
  • Chasse royale - Lise Akoka, Romane Gueret - Frankrijk
  • Cipka - Renata Gasiorowska - Polen
  • Cléo - Julie Navarro - Frankrijk
  • Corp. - Pablo Polledri - Argentinë
  • Cubs - Nanna Kristín Magnúsdóttir - IJsland
  • D'après une histoire vraie - Cédric Prévost - Frankrijk
  • Debout Kinshasa! - Sébastien Maitre  - Frankrijk
  • Diamante, O Bailarina - Pedro Jorge - Brazilië
  • Digs for Pennies - Evin O'Neill - Ierland
  • El Edén - Andrés Ramírez Pulido - Colombia
  • Fatherland - Amikam Kovner - Israël
  • Forfalne - Ole  Sebastian Kåss - Noorwegen
  • Fox - Jacqueline Lentzou  - Griekenland
  • Für dich bei mir - Clemens Beier  - Duistland
  • Garden party - Lucas Navarro, Florian Babikian, Vincent Bayoux, Victor Caire, Théophile Dufresne, Gabriel Grapperon - Frankrijk
  • Getting Fat in a healthy way - Kevork Aslanyan – Bulgaria / Duistland
  • Gionatan con la G - Gianluca Santoni - Italië
  • Goût Bacon - Emma Benestan - Frankrijk
  • Halko - Teemu Nikki - Finland
  • Hasta aquí todo va bien - Ernesto Lozano - Colombia
  • Il Silenzio - Ali Asgari; Farnoosh Samadi - Italië / Frankrijk
  • Jazz  - Tammes Bernstein - Denemarken
  • Joy Ride  - Niav Conty - Verenigde Staten
  • Juin Juillet  - Emma Séméria - Frankrijk
  • La Convention de Genève -  Benoît Martin - Frankrijk
  • Life Cycles - Ross Hogg - UK
  • Log in Dinner - Chi Wai Cheong - Taiwan
  • Megazoe - Marc Oller - Spanje
  • Minus One - Natassa Xydi - Griekenland
  • Na cherveno - Toma Waszarow - Bulgarije, Croatië
  • Noyade Interdite - Mélanie Laleu - Frankrijk
  • Oui Mais Non - Alexa-Jeanne Dubé - Canada
  • Panthéon Discount - Stéphan Castang - Frankrijk
  • Que vive l'Empereur - Aude Léa Rapin - Frankrijk
  • Rase campagne - Pierre-Emmanuel Urcun - Frankrijk
  • Saatanan kanit - Teemu Niukkanen - Finland
  • Scris / Nescris - Adrian Silisteanu - Roemenië
  • Second To None - VIncent  - Ierland
  • Siyah Cember - Hasan can Dagli  - Turkije
  • Sprokkelhout - Lucas Camps - Nederland
  • Stille pa sett - Petter Holmsen et Marte Hansen - Noorwegen
  • Sunday - Bonifacio Angius - Italië
  • The Cameraman - Connor Gaston - Canada
  • The transfer - Michael Grudsky - Duistland
  • Timecode - Juanjo Giménez - Spaanje
  • Tulivuori - Lauri-Matti Parppei - Finland
  • Volt egyszer két balerina - Linda Dombrovszky - Hongarije
  • Wandering Soul - Josh Tanner - Australie
  • Watu Wote - Katja Benrath – Kenia / Duistland
  • Y a pas que des histoires de Cucu - Leo Marchand & Anne-Laure Daffis - Frankrijk
  • Yucas - Hector Ochoa – Colombia

 

The filmsverdeling (per program) zal binnenkort beschikbaar zijn. 

De films in internationale competitie zullen strijden voor de volgende prijzen:

The International 'Grand Prix'
€3500 offered by the 'Fédération Wallonie-Bruxelles Promotion de Bruxelles'.

The Jury Award
€1000 offered by the Brussels Short Film Festival

The Best Actress
€1.000 offered by the Cultural Department of the City of Brussels

The Best Actor

€1.000 offered by the Cultural Department of the City of Brussels

The Audience Award

€1500 offered by the 'Chimay Beers'

CANAL + France Award
The acquisition of broadcasting rights by Canal + France
The films of the International Competition and Next Generation also compete for this prize.