Spring naar content

Nationale Competitie

BSFF

Hier zijn de geselecteerde films voor de nationale competitie van het 19de BSFF :

.

Nationale Competitie 1 

Vendôme – Donderdag 28 april om 20u / Flagey – Maandag 2 mei om 22u30 / Flagey – Woensdag 4 mei om 16u

  • La Graine van Barney Frydman
  • Estate van Ronny Trocker
  • Les amoureuses van Catherine Cosme
  • Le Grand large van Olivier Linconnu
  • Le plombier van  Méryl Fortunat-Rossi & Xavier Seron

Nationale Competitie 2

Flagey – Vrijdag 29 april om 20u30 / Flagey – Maandag 2 mei om 14u / Vendôme – Donderdag 5 mei om 20u

  • Un grand silence van Julie  Gourdain
  • Caïd van François Troukens
  • No Offense van Kris Borghs
  • Petits Pas van Arthur Lecouturier
  • Le Zombie au Vélo van Christophe Bourdon

Nationale Competitie 3

Vendôme – Zaterdag 30 april om 20u / Flagey – Maandag 2 mei om 16u / Flagey – Woensdag 4 mei om 22u30

  • Complices van  Mathieu Mortelmans
  • Beast! van Pieter Coudyzer
  • Allegory of the jam jar van  Boris Kuijpers & Ruth Mellaerts
  • Quand c’est ? van  Xavier Reyé et Luc Tam Junior
  • Nkosi Coiffure van Frederike Migom

Nationale Competitie 4

Vendôme – Zondag 1 mei om 20u / Flagey – Dinsdag 3 mei om 14u / Flagey – Donderdag 5 mei om 22u30

  • A l’arraché van  Emmanuelle Nicot
  • L’ombre d’un autre van  Léo Médard
  • Train de vie van  Lisa Matusak
  • Empire van  Kristof Hoornaert
  • Crazy Sheep van  Mathias Desmarres

Nationale Competitie 5

Vendôme – Maandag 2 mei om 20u / Flagey – Dinsdag 3 mei om 16u / Flagey – Vrijdag 6 mei om 20u30

  • Ice scream van Vincent Smitz
  • Sparte van Noëmie Nicolas
  • Tranche de campagne van  Hannah Letaïf
  • Feel Sad for the Bunny van Kenneth Mercken
  • Réplique van Antoine Giorgini

Nationale Competitie 6

Vendôme – Dinsdag 3 mei om 20h / Flagey – Donderdag  5 mei om 14u / Flagey – Zaterdag 7 mei om 20u30

  • Renaître van  Jean-François Ravagnan
  • Là où tu trouvais refuge van Guillaume Legrand
  • Sur Elise van Stefano Ridolfi
  • Figura van Katarzyna Gondek
  • De Overkant van Marnix Ruben

Nationale Competitie 7

Flagey – Zondag 1 mei om 22u30 / Vendôme – Woensdag 4 mei om 20u / Flagey – Vrijdag 6 mei om 14u

  • Plein Soleil van Fred Castadot
  • Totems van Paul Jadoul
  • Love Bites van  Nicolas Monfort
  • Nelson van Thomas Xhignesse & Juliette Klinke
  • Cure van Alice Khol
  • Schroot van Anthony Van Roosendael