Nationale Competitie

IMG_8208

BSFF-Cloture-0544-Copier

Hier zijn de gedelecteerde films voor de nationale competitie van het Brussels Short Film Festival 2017 :

Nationale Competitie 1

Vendôme - Vrijdag 28 april om19u30
Flagey - Maandag 1 mei om 16u 
Flagey - Vrijdag 5 mei om 20u

  • Dag vreemde man - Anthony Schatteman
  • Dem Dem ! - Pape Bouname Lopy, Marc Recchia et Christophe Rolin
  • Le lion et le singe - Benoit Feroumont
  • Remember Me - Fabrice Murgia
  • Calamity - Maxime Feyers & Séverine de Streyker

 

Nationale Competitie 3

Vendôme - Zondag 30 april om 19u30
Flagey - Woensdag 3 mei om 14u 
Flagey - Zaterdag 6 mei om 20u

  • Les corps purs - Guillaume De Ginestel & Bérengère McNeese
  • Le marcheur - Frédéric Hainaut
  • Corps - Benjamin D’Aoust
  • Kapitalistis - Pablo Munoz Gomez
  • Downside Up - Peter Ghesquière

 

 

Nationale Competitie 5

Vendôme - Maandag 1 mei om 19u30
Flagey - Donderdag 4 mei mo 22u 
Flagey - Zaterdag 6 mei om 16u

  • Fugazi - Laurent Michelet
  • Ce qui demeure - Anne-Lise Morin
  • La costa dorada - Noémi Gruner
  • Saint Hubert - Jules Comes
  • Avec Thelma - Ann Sirot & Raphaël Balboni

 

Nationale Competitie 7

Vendôme- Mardi 2 mai à 19h30
Flagey - Mercredi 3 mai à 22h
Flagey - Samedi 6 mai à 14h

  • May Day - Fedrik De Beul & Olivier Magis
  • Acouphène - François Chandelle
  • Yin - Nicolas Fong
  • Perfect Darkness - Maaike Neuville
  • Encore une séparation - Michaël Bier

Nationale Competitie 2

Vendôme - Zaterdag 29 april om 19u30
Flagey - Dinsdag 2 mei om 22u 
Flagey - Donderdag 4 mei om 16u

  • Le Patin - Faustine Crespy
  • Girl Fact - Maël Lagadec
  • Vliegende Ratten - Emiel Sandtke
  • Le bruit du gris - Patar et Aubier
  • Passée l’aube - Nicolas Graux
  • Side B - David S. Prudhomme

 

Nationale Competitie 4

Flagey - Zondag 30 april om 22u
Flagey - Maandag 1 mei om 14u 
Vendôme - Woensdag 3 mei om 19u30

  • Les Petites Mains - Rémi Allier 
  • Catherine - Britt Raes
  • Ma fille Nora - Jasna Krajinovic
  • Etat d’alerte sa mère ! - Sébastien Petretti
  • #Burning - Nathalie André
  • Les Tubes - Matthieu Donck & Xavier Seron

 

Nationale Competitie 6

Flagey - Maandag 1 mei om 22u 
Vendôme - Donderdag 4 mei om 19u30
Flagey - Vrijdag 5 mei om 14u

  • Marlon - Jessica Palud
  • Mademoiselle Zallinger - Prunelle Rulens
  • Le scénariste - François Paquay
  • Exitus Urbanimation - Toon Loenders et Bob Thissen
  • Le film de l’été - Emmanuel Marre

De films in nationale competitie zullen strijden voor de volgende prijzen:

The National 'Grand Prix'
€2500 offered by the SACD
15 000 € in services offered by Eye Lite, KGS, The Fridge and Chocolat Noisette

The 'Fédération Wallonie-Bruxelles' Award
€2500 offered by the 'Federation Wallonie-Bruxelles' for a Franch speaking Belgian film

Best Actress
€1000 offered by the 'Commune of Ixelles'

Best Actor
€1000 offered by the 'Commune of Ixelles'

The ‘Critic UPCB/UCC' Award
with Cinevox

The Audience Award
€1000 offered by the Sabam

The Be TV Award
The acquisition of broadcasting rights by BE Tv

Prix CANAL+ France
The acquisition of broadcasting rights by Canal + France
The films of the International Competition and Next Generation also compete for this prize.

Prix de RTBF-La Trois
The acquisition of broadcasting rights by RTBF-LaTrois
The Beglian films in Next Generation also compete for this prize.